Hotel Salini Resort****, 2 tygodnie

Hotel Salini Resort****, 2 tygodnie04 Aug 10:00 - 18 Aug 10:00 - Naxxar
Europe/Malta

Route

Wyłącznie międzynarodowe grupy.
100 % zabawy podczas nauki.
Intensywny program zajęć pozalekcyjnych.

Wyjazd z opiekunem – jedyna w Polsce oferta na przelot i pobyt ze stałą opieką polskiego lidera również dla najmłodszych. Programy gwarantuje bezpośrednią pomoc w nagłych wypadkach.

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką.

Kursy są podzielone i dostosowane do grup wiekowych: dynamiczne i pełne aktywności zajęcia dla najmłodszych. Codziennie od poniedziałku do soboty zajęcia pozalekcyjne oraz 3 wycieczki półdniowe.Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.

100% zabawy podczas nauki
Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. 20 lekcji tygodniowo (45 min) w grupach 15 osobowych, zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. W zależności od grupy wiekowej zajęcia organizowane są w rożnych placówkach szkoły oraz o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę. Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki.

Intensywny program zajęć dodatkowych
Szkoła oferuje bardzo bogaty program zajęć dodatkowych. Niedziela jest dniem odpoczynku kiedy uczestnicy mogą korzystać z udogodnień oferowanych przez hotel m.in. basen z widokiem na przepiękną zatokę, pokój gier i wiele innych atrakcji. W pozostałe dni, uczestnicy mogą brać udział w różnego rodzaju aktywnościach pozalekcyjnych oferowanych w cenie kursu m.in. Splash and Fun Park (water park), Bird Park, Aqwarium, mecze siatkówki i przyjęcia na plaży, shopping, gokarty, kino, poszukiwanie skarbów, nurkowanie czy żeglowanie oraz wycieczkach do Mediny, Valletty, Sliemy czy na wyspę Comino.

Przyjaciele z całego świata
Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

Uczniowie podzieleni są na 3 grupy wiekowe (8-17 lat):
Young Learners 8-10 lat,
Junior Camp 11 -13 lat,
Teen Club 14-17 lat

Dni wolne na Malcie 2018: 29.06, 15.08

W związku z dniem wolnym, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.


Maltas Izaicinājums

15 Nov 10:00 - 22 Nov 13:00 15 Nov 10:00 - 22 Nov 13:00 - Naxxar Naxxar
Europe/Malta Europe/Malta
Maltas Izaicinājums! 15. 22. novembris, 2018! PostNos Tevi aicina pagarināt vasaru un doties uz saulaino Maltu, kad tur būs sākusies pārgājiena sezona. Un laiks, būs kā radīts...   More info

Malta International Christmas Choir Festival

06 Dec 14:00 - 10 Dec 17:00 06 Dec 14:00 - 10 Dec 17:00 - Naxxar Naxxar
Europe/Malta Europe/Malta
6 10 DECEMBER 2018 EuroArt Production & Leon Promotions, in collaboration with Regjun Tramuntana Malta and the Ministry for Gozo would like to invite you to participate in the...   More info


© 2018 Siguez