Rodzina goszcząca Malta

Rodzina goszcząca Malta04 Aug 09:00 - 18 Aug 09:00 - Naxxar
Europe/Malta

Route

100 % zabawy podczas nauki.
Wakacyjna atmosfera.
Możliwość poznania prawdziwego maltańskiego życia.

Wyjazd z opiekunem – jedyna w Polsce oferta na przelot z opiekunem JDJ.
Programy gwarantuje bezpośrednią pomoc w nagłych wypadkach.

Plaża, woda i słońce, a do tego efektywne lekcje języka angielskiego. Kurs na Malcie to idealne połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką.

Program jest przygotowany w ten sposób, aby uczestnicy poczuli prawdziwe wakacje. Zajęcia pozalekcyjne, w tym pobyt na pięknych plażach, zabawy na basenie, fantastyczne wycieczki gwarantują niezapomniane wakacje. Kursy są dostosowane do grupy wiekowej, dzięki czemu uczestnicy mogą się cieszyć swobodą oraz specjalnym programem w trakcie którego nawiązuje nowe znajomości m.in na przyjęciu powitalnym, poznają historię Malty podczas cultural tour czy relaksuje się podczas boat trip. Udział w oferowanych zajęciach pozalekcyjnych jest dobrowolny. Pozostały czas wolny uczestnicy organizują sobie samodzielnie według własnych preferencji.100% zabawy podczas nauki
Uczestnicy uczą się z rówieśnikami, jak również są zakwaterowanie według grup wiekowych, mają osobnych koordynatorów i program zajęć pozalekcyjnych.

20 lekcji (po 45 min) w klasach 12 osobowych. Zajęcia odbywają się w różnych szkoła w zależności od grupy wiekowej oraz o różnych porach dnia. Dojazdy organizowane są przez szkołę (ok. 15-20 min). Zmiana grupy na wyższy/niższy poziom możliwa jest w poniedziałki i wtorki. Udział w aktywnościach jest dobrowolny i zróżnicowany w zależności od grupy wiekowej. Należy pamiętać o zgłoszeniu chęci uczestnictwa w aktywnościach, u koordynatora wycieczek.

Przyjaciele z całego świata
Niezwykła lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona bardzo popularnym ośrodkiem. Dlatego przyjeżdżają tu uczniowie z całego świata. Tak duże zróżnicowanie kulturowe zapewnia, że dzieci bawią się z obcokrajowcami, ucząc się języka angielskiego i poznając przyjaciół z całego świata.

Udogodnienia w szkole:
nowoczesne, przestrzenne i jasne sale do nauki
najnowsze technologie nauczania
dostęp do bezprzewodowego internetu (Young Adults)

Uczestnicy podzielone są na dwie grupy wiekowe:
Junior & Teen 13-17 lat,
Young Adults 17-20 lat

Dni wolne na Malcie 2018: 29.06, 15.08

W związku z dniem wolnym, zajęcia według programu niedzielnego.
Uczestnicy mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie hotelu.


Malta International Christmas Choir Festival

06 Dec 14:00 - 10 Dec 17:00 06 Dec 14:00 - 10 Dec 17:00 - Naxxar Naxxar
Europe/Malta Europe/Malta
6 10 DECEMBER 2018 EuroArt Production & Leon Promotions, in collaboration with Regjun Tramuntana Malta and the Ministry for Gozo would like to invite you to participate in the...   More info


© 2018 Siguez